Kurs Nowe Życie – rekolekcje

https://www.youtube.com/watch?v=5h3OPhYtWdo
Kurs Nowe Życie – film promocyjny
Kurs „Nowe życie”
Czym jest kurs „Nowe Życie”?

Kurs „Nowe życie” to niezwykły weekend, który opracowano w Meksyku i jest prowadzony obecnie w 67 krajach na całym świecie. Nadał sens i cel oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać nowe życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Podczas tych dni możesz nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor. Jest dla wszystkich chcących poznać Boga żywego, działającego, realnego i chcących zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia i umacnia. Korzystają z niego osoby pragnące wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki. Kurs pozwala nauczyć się bliskości Boga. Pomaga odkryć cel w życiu. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje i działa.

Co to oznacza w praktyce?

„Nowe życie” to coś o wiele więcej niż rekolekcje. To intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób, które doświadczyły bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych. To także okazja do poproszenia o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia.

Kurs prowadzony jest przez kilkunastoosobową grupę osób świeckich przy udziale kapłana.

Terminy:
  • 11-13 stycznia 2019 r.
  • 15-17 listopada 2019 r.
Sposoby zapisywania się na rekolekcje:
  • osobiście w Biurze Obsługi Pielgrzyma
  • telefonicznie: (63) 270 81 42, (63) 270 81 63 (telefon czynny w godzinach otwarcia Biura Obsługi Pielgrzyma)
  • pocztą elektroniczną: lichen@lichen.pl
Informacje dodatkowe:
  • 150 zł od osoby (nocleg i wyżywienie),
  • liczba miejsc ograniczona,
  • o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.