Zapisy na kurs Nowe życie

Termin

23-25 września 2022 r.

* zapisy przyjmujemy do 18 września 2022 r. (ilość miejsc ograniczona)

Kontakt

Telefoniczny w razie pytań: Beata 693 896 157

E-mail: lichenSNE@gmail.com

Wpłaty

Ofiara na pokrycie kosztów uczestnictwa: 220,00 zł (koszt organizacji wydarzenia, materiały, wyżywienie, nocleg, kawiarenka do nieograniczonej dyspozycji).

Zaliczka: 100 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji uczestnika z kursu zaliczka nie jest zwracana). Pozostałą kwotę (120 zł) należy uiścić najpóźniej w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji, bądź także na konto.

EKIPA DLA JEZUSA SNE LICHEŃ
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary
nr konta: 48 1240 1415 1111 0011 0009 8100
kwota: 100 zł
TYTUŁ WPŁATY: „Kurs Nowe Życie – imię i nazwisko uczestnika” – zaliczka

PROSIMY O WYSŁANIE POTWIERDZENIA DOKONANEJ WPŁATY na adres e-mail: lichenSNE@gmail.com

Jeśli nie posiadasz adresu e-mail to wpisz tekst: „brak@adresu.email”, wówczas podaj telefon, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować. Na adresy e-mail uczestników rozsyłane są potwierdzenia otrzymania zgłoszenia, ewentualne informacje dotyczące organizacji wydarzenia.
Kopia Twoich odpowiedzi zostanie przesłana e-mailem na podany adres.

Miejsce

Miejsce: Dom rekolekcyjny „BETANIA”.

Ul. Klasztorna 4, 62-563 Licheń Stary

Tutaj wskazówki, jak dojechać

O kursie Nowe życie

Czym jest kurs „Nowe Życie”?

Kurs „Nowe życie” to niezwykły weekend, który opracowano w Meksyku i jest prowadzony obecnie w 67 krajach na całym świecie. Nadał sens i cel oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób.

Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać nowe życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, ten kurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Podczas tych dni możesz nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem oraz doświadczyć Jego bliskości.

Dla kogo jest kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor. Jest dla wszystkich chcących poznać Boga żywego, działającego, realnego i chcących zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia i umacnia. Korzystają z niego osoby pragnące wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki. Kurs pozwala nauczyć się bliskości Boga. Pomaga odkryć cel w życiu. Kurs utwierdza w przekonaniu, że Bóg istnieje i działa.

Co to oznacza w praktyce?

„Nowe życie” to coś o wiele więcej niż rekolekcje. To intensywny czas, w którym można wysłuchać nauczań przepełnionych świadectwami innych osób, które doświadczyły bliskości Boga. To wiele praktycznych, wizualnych przykładów uzmysławiających najważniejsze prawdy życia duchowego. To także możliwość uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań oraz pomoc w podjęciu konkretnych decyzji duchowych. To także okazja do poproszenia o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia.

Kurs prowadzony jest przez kilkunastoosobową grupę osób świeckich przy udziale kapłana.